Misyon & vizyon

Misyon
NehirCell, Ulusal ve uluslararası deneyimi sayesinde, müşteri ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek yaratıcı ürünleri en yüksek kalite ve müşteri deneyimiyle sunmayı amaçlar.

Vizyon

NehirCell Türkiye; teknoloji odaklı ürünleri müşteri odaklı hizmetlere dönüştürerek, tüm süreçleriyle en kaliteli hizmeti ve en iyi müşteri deneyimini sunan Türkiye'nin Büyük Telekomünikasyon Operatörü olmayı hedefler. NehirCell , bireysel müşterilerine en iyi bağlantı deneyimi yaşatmayı; sunduğu bütünleşik kurumsal hizmetlerle de KOBİ'lerin iş yapış şekillerini değiştirerek rekabetçiliklerini artırmayı hedeflemektedir.

Müşteri Odaklılık
NehirCell 'de tüm süreçler müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutacak şekilde kurgulanır. Müşteri ile ilk temastan, kullanım aşamasına tüm adımlarda müşterilerle empati yapılır, olası sorunlar öngörülür. Müşterilerin tüm talepleri şeffaf bir şekilde değerlendirilir ve ilgili cevap geciktirilmeden iletilir. Müşterilerin tüm hakları her zaman korunur ve ön planda tutulur.

Yenilikçilik
NehirCell , müşterilerine temel iletişim çözümlerinin yanı sıra yeni geliştirdiği hizmet ve ürünler de sunar. Bu yeni ürünlerle günümüzün dinamik toplumunun sürekli değişen ve yenilenen ihtiyaçlarına yeni çözümler sunmayı amaçlar.

Rekabetçilik
Rekabet, bir şirketi canlı tutan en önemli unsurdur. NehirCell  rekabetçiliği şirket kültürünün merkezinde tutar. NehirCell  için rekabetçilik daha verimli çalışmayı, müşteri ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, verilen hizmeti her an dönüştürmeyi ifade eder.

Şeffaflık
Şeffaflık; NehirCell 'in müşterilerine olan saygısının doğal sonucudur. Müşterilerin aldıkları hizmetlerin kapsamı, sahip oldukları haklar, servis ücretleri gibi konularda tam bilgi sahibi olmasının yanında, şirketin genel çalışma prensipleri, değerleri ve hedefleri gibi konularda da tüm bilgilere ulaşabilmesi, NehirCell 'in müşterileriyle arasındaki güvene dayalı ilişkinin en önemli güvencesidir.

Dinamik Olmak
NehirCell  genç ve donanımlı kadrosu ile öğrenen bir organizasyondur. Üretkenliğini ve yenilikçiliğini dinamik içyapısına ve çalışanların kendilerini özgür hissetmesine borçludur. NehirCell 'dainisiyatif almayı teşvik eden ve bireysel başarıyı ödüllendiren takımlar, tüm projelerde büyük bir esneklikle çalışır. Dinamizm NehirCell  şirket kültürünün ana unsurlarındandır.

Tavizsiz Kalite Politikası
Toplam kalite tüm NehirCell  değerlerinin nihai sonucudur. Kaliteyi korumak tüm değerlerimizi korumak anlamına gelir.